HRM IN PRESS

Date : 2014-12-21
Content : Finans departmanlarının önemi artacak
Press : Hürriyet İK
Description :

HRM Danışmanlık Ortağı Elif Ejdar Özel, gayrimenkul ve sağlık sektörlerinin 2014’te parlayan iki sektör olduğunu söylüyor: “Markalı konut ve AVM projelerinin hızla artmasıyla gayrimenkul satış ve danışmanlığı alanında daha nitelikli ve yetkin personel ihtiyacı ortaya çıktı. 2015’de bu sektör daha çok gelişecek ve buna paralel olarak daha yetkin üniversite mezunu, yabancı dil bilen satış uzmanlarına ihtiyaç duyulacak.”
Özel, 2015’te finans departmanlarının da daha çok ön plana çıkacağını söylüyor: “Artık birçok satış şirketinde satıştan çok brüt kârlılık önemli hale geldiği için finans departmanları gerçekten ön planda ve çok hızlı büyüdü. Finans departmanı içinde de birçok farklı iş kolu mevcut. Bütçe planlama ve finansal kontrolör pozisyonları en çok ihtiyaç duyulanlar içerisinde. 

Bunların yanı sıra ülkemizde iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda gerçekleşen yeni düzenlemeler ile özellikle risk düzeyi yüksek olan sektörlerde iş sağlığı için nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyulacak. İşe alımlarda artış olacak diğer alanlar ve meslekler, iş geliştirme, mobil yazılım geliştirme, stratejik planlama, işveren markası uzmanı ve sosyal medya analistleri.”

BP Türkiye
HRM in three words; Reliable, Solution-oriented and Responsive. BP Turkey has been working with HRM over 10 years, throughout which, has never faced with any non-compliance or inaccuracy.
A relatively small but extremely professional company and more importantly a trusted business partner.

Reyhan Elmalidag
BP Turkey Upstream HR Advisor
TANAP
HRM is a long-term, trusted partner we depend on, supporting our agility with well-thought perspectives and prompt actions.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
Human Resources Director
Bilkent Üniversitesi
  “HRM is an employment agency that is widely  prefered by professionals from different executive/staff level who work at varied sectors and seek new opportunities. Its wide and qualified candidate porfolio served in our previous employments as powerfull tool. Another outstanding feature of HRM is its process management that fullfils needs and expectations of both candidates and employers”

Ersun Türköz
Human Resources Manager
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
We have been working with HRM for about 10 years. In every projects that we worked, consultants exceeds to our expectation in their services. For this reason, we continue to work for years.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü / Human Resources Manager
DOWNLOAD HRM ANDROID